Голова НАЗК відзвітував у Верховній Раді

НАЗК
Читать на русском

Голова НАЗК доповів про перебіг перезавантаження органу

Комітет Верховної ради з питань антикорупційної політики заслухав голову Національного агентства з питань запобігання корупції Олександра Новікова. Про це повідомили в прес-службі управління Апарату ВР.

Так, голова НАЗК доповів про перебіг перезавантаження органу та виконання повноважень при здійсненні співпраці з особами - викривачами та вжиття заходів щодо їх правового та іншого захисту.

"За перший місяць роботи вдалося провести перший етап перезавантаження НАЗК, відновити співпрацю з міжнародними організаціями, які працюють у сфері запобігання корупції, а також затвердити і частково реалізувати план перетворення НАЗК з бюрократичної та непрацюючої інституції на ефективний механізм запобігання корупції", - розповів Новіков.

Крім того, він розповів про результат перевірки декларацій.

"Вчора і сьогодні мною підписано 67 листів на НАБУ, ДБР, Національну поліцію щодо виявлених перевірками прихованих активів на 867 мільйонів гривень", - зазначив голова НАЗК.

Також він розповів плани подальшої роботи агентства.

"Планується максимально спростити процедуру електронного декларування; створюється окремий підрозділ, який буде займатися просвітницькою роботою; триває робота над створенням реєстру декларацій про фінансовий стан політичних партій, який має бути запущений до 16 липня", - йдеться в повідомленні.

Новини партнерів

У Нових Санжарах дорогу до медцентру розчищали за допомогою БТР
Уряд повідомив, як проходитиме карантин евакуйованих з Уханя