Голова МЗС пояснив, чому Україну досі не взяли до ЄС та НАТО

Голова МЗС пояснив, чому Україну досі не взяли до ЄС та НАТО
Читать на русском

Дмитро Кулеба закликав партнерів дивитися на Україну як на Україну

Членство України в Європейському Союзі та Північноатлантичному альянсі – питання часу. Основною перешкодою для вступу до цих союзів є бачення окремими країнами ЄС та НАТО крізь призму відносин з Російською Федерацією.

Про це заявив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба в інтерв'ю німецькому виданню Die Zeit, повідомляє APnews.

"Україна – природна частина європейської та євроатлантичної спільноти. Ми розуміємо, що в ЄС існує певний скепсис щодо подальшого розширення. І що країна має відповідати всім Копенгагенським критеріям, яких ми досягнемо. Втім, не це головна перешкода для нашого членства в ЄС", - заявив голова МЗС України.

При цьому він зазначив, що основна проблема вступу України до ЄС та НАТО полягає в тому, що "окремі країни досі дивляться на Україну крізь призму своїх відносин із Росією".

"І тому мій меседж до них простий: сприймайте Україну за її власними якостями та чеснотами. Ми заслуговуємо на те, щоб на Україну дивилися як на Україну. Відносини з Росією - це одне, відносини з Україною - це інше", - підсумував Кулеба.

Як раніше повідомляв APnews, голова правління Ради із закордонних справ Росії Федір Лук'янов заявив, що Росія готова напасти на Україну, якщо наша країна стане членом НАТО.

Новини партнерів

У Німеччині лікар колов пацієнтам вакцину від COVID-19 власного виробництва.
На Рівненщині лось спровокував аварію, в якій сам й загинув (фото)