Голова МВС Монастирський анонсував нову ініціативу – поліцейські офіційно зможуть підроблювати

Голова МВС Монастирський анонсував нову ініціативу – поліцейські офіційно зможуть підроблювати
Читать на русском

За словами Монастирського, ініціатива передбачає, що поліцейський у свій неробочий час зможе додатково заробляти, займаючись іншою справою.

В Україні поліцейським можуть офіційно дозволити підробляти у неробочий час. Зокрема, співробітники поліції зможуть працювати охоронцями.

Про це заявив міністр внутрішніх справ Денис Монастирський, спілкуючись із журналістами. Пише APnews.

За його словами, така нова цікава ініціатива дозволить правоохоронцям мати додатковий дохід. Проте, займатися підробітком можна лише у вільний від основної роботи час.

Монастирський уточнив, що за кілька тижнів відомство зможе докладно представити, як ця модель працюватиме.

"Одна з нових ініціатив – можливість використання позаробочого часу поліцейського, щоб він міг отримувати можливість додаткового заробітку, наприклад, на охороні певних об'єктів. Зараз ми також працюємо над цією моделлю і за кілька тижнів можемо її представити", - повідомив Монастирський.

Примітно, що глава МВС також повідомив, що поліція має брак кадрів, приблизно від 10 до 30 відсотків – залежно від регіону. У зв'язку з чим поліцейські змушені працювати не добу через три, а добу через дві.

Раніше APnews повідомляв, міністр внутрішніх справ Денис Монастирський заявив, що в Україні у березні-квітні запрацює Єдиний електронний реєстр зброї та її власників.

Новини партнерів

Добробут Овнів, обережність Дів та плани Риб: гороскоп на 4 грудня
В Одесі підлітки-вандали закидали камінням новий поїзд "Укрзалізниці"