Голова Мінцифри анонсував нову функцію у "Дії" для водіїв

Голова Мінцифри анонсував нову функцію у "Дії" для водіїв
Читать на русском

Наразі послуга знаходиться у бета-тесті, однак кожен бажаючий може допомогти, щоб зробити її зручнішою.

У програмі "Дія" незабаром з'явиться нова корисна функція для водіїв, що дозволяє ділитися техпаспортом з іншими людьми.

Про це APnews повідомляє з посиланням на заяву міністра цифрової трансформації України Михайла Федорова у Telegram. За його словами, послугу "шерингу" техпаспорту запустять під час саміту, що відбудеться у вівторок, 8 лютого.

"Щоб ви могли спокійно і в кілька кліків передавати право на керування свого авто іншим, ми запускаємо в "Дії" нову послугу - належний користувач. Адже з появою нових правил для автомобілістів та системи фото- та відеофіксації нести відповідальність за свою поведінку на дорозі повинен безпосередньо водій автомобіля, а не його власник. Наприклад, ви зможете у кілька кліків поділитися документом зі своїм чоловіком чи дружиною", - зазначив Федоров.

Щоб скористатися послугою, потрібно подати загальну заяву. Це має зробити власник та особа, яка бажає стати належним користувачем.

На даний момент послуга знаходиться в бета-тесті, але кожен бажаючий може допомогти, щоб зробити її зручнішою. Для того, щоб взяти участь у тестуванні, необхідно зареєструватися, мати закордонний або внутрішній паспорт у "Дії".

Також для власника: техпаспорт транспортного засобу, на якого буде призначено належного користувача, а для належного користувача: посвідчення водія відповідної категорії.

Раніше APnews повідомляв, додаток "Дія" не збирає та не зберігає особисту інформацію про громадян України. Усі дані, які можна побачити за допомогою сервісу, містяться у державних реєстрах.

Новини партнерів

"Цей раунд Росія програла" - Кулеба прокоментував укладання угод із Туреччиною
У США заявили, що Україні потрібно провести ще низку реформ, щоб потрапити до НАТО