Голова Міноброни Резніков розповів про трагічні для Європи наслідки нападу РФ на Україну

Голова Міноброни Резніков розповів про трагічні для Європи наслідки нападу РФ на Україну
Читать на русском

Олексій Резніков зазначив, що російське вторгнення можна зупинити завдяки сильній позиції та готовності протистояти агресії.

Війна між Україною та Російською Федерацією призведе до величезної кризи у Європі. Потік з українських біженців захлисне європейські країни.

Про це заявив міністр оборони Олексій Резніков у статті для Atlantic Council, передає APnews.

"Раптова поява від 3 до 5 мільйонів українських біженців, які рятуються від російського вторгнення, буде лише однією з багатьох серйозних проблем, із якими стикається європейське суспільство", - зазначено в повідомленні.

Водночас він нагадав, що Євросоюз залежить від імпорту продуктів.

"Велика війна серйозно підірве і, можливо, повністю припинить імпорт багатьох товарів як з України, так і з Росії, створюючи низку проблем із продовольчою безпекою для всього континенту", - пояснив Резніков.

За його словами, напад Росії "відчинить двері в нову еру глобальної нестабільності, яка б поставила під загрозу десятиліття безпрецедентного світу на більшій частині Європи".

"Ми повинні переконати Москву в тому, що ціна нового наступу надто висока, щоб про неї думати. Ця ціна матиме суто військовий характер і матиме форму негативних політичних, економічних та соціальних наслідків", - підсумував міністр.

Як раніше повідомляв APnews, міністр оборони України Олексій Резніков заявив, що термін приготування Росії до можливої ​​(але не обов'язкової) ескалації – кінець січня 2022 року.

Новини партнерів

У ЄС поскаржилися, що Росія на чверть скоротила об'єми постачання газу
З Нового року у Польщі зміняться умови праці: що чекає на українських заробітчан