Голи Петряка та Ярмоленка, дебют Шведа. Як українські легіонери запалюють в Європі

А Роман Яремчук нарешті відзначився результативною дією.

Поки провідні чемпіонати Європи все ще не повернулися з новим сезоном, національні першості Бельгії та Угорщини вже в самому розпалі. Українські футболісти на старті сезону продовжують радувати своїми результативними діями. Редакція APnews розповість, як наші легіонери в Європі проявили себе.

Англія

Новий сезон Англійської Прем'єр-ліги стартує в середині вересня, але команди вже щосили готуються. Не став винятком і "Вест Гем", який провів товариський матч проти "Брентфорда" з Чемпіоншипа. Вінгер "молотобійців" Андрій Ярмоленко в цій зустрічі відзначився голом.

Українець забив гол вже на п'ятій хвилині зустрічі. Після перерви Андрія замінили, а сам матч завершився з рахунком 2:1. Відзначимо, що перший матч нового сезону "Вест Гем" проведе проти "Ньюкасла" 12 вересня.

Бельгія

Почнемо з радісних новин - основний нападник збірної України Роман Яремчук відзначився першим результативною дією в новому сезоні. У матчі проти "Мехелен" українець видав відмінний прохід і відпасував на Ньянгбо, який і забив єдиний гол у матчі. Крім Яремчука на поле в складі "Гента" також вийшов Ігор Пластун. На 73-й хвилині компанію їм склав і хавбек Роман Безус.

У складі "Мехелен" дебютом відзначився ще один українець - Мар'ян Швед вийшов на заміну на 66-й хвилині. Результативними діями він так і не відзначився, але зробив кілька яскравих обведень.

Також в минулому турі на полі з'явилися захисник "Андерлехта" Богдан Михайличенко (черговий повний матч - проти "Остенде"). Хавбек Євген Макаренко відіграв 90 хвилин за "Кортрейк" проти "Серкль Брюгге". Повний матч на полі також провів і захисник "Шахтаря" Едуард Соболь, який виступає на правах оренди в "Брюгге".

Угорщина

У чемпіонаті Угорщини дебютними результативними діями відзначилися відразу два українці. І нехай Іван Петряк в матчі "Фехервар" - "Будафок" просто встановив остаточний рахунок в матчі, на 91-й хвилині забив четвертий гол своєї команди. Але зате зробив він це ударом п'ятою, скориставшись помилкою оборони "Будафока".

Ігор Харатін, своєю чергою, забив переможний гол "Ференцвароша" в матчі проти "Залаегерсега". Ігор зробив рахунок 2:0 на 53-й хвилині, а фінальний свисток зафіксував перемогу команди Сергія Реброва з рахунком 2:1.