Рік Водяного Тигра 2022: як прикрасити дім та ялинку, щоб залучити удачу

Рік Водяного Тигра 2022: як прикрасити дім та ялинку, щоб залучити удачу
Читать на русском

Наближаються новорічні свята, люди починають прикрашати свій будинок та робоче місце тематичними прикрасами. Як відомо, 2022 рік буде роком Водяного Тигра. Колірна гамма новорічних прикрас відіграє величезну роль, оскільки неправильно підібраний колір, форма або символ може злякати вольового Тигра і позбавити удачі на весь рік. Дізнайтеся, на що слід звернути увагу, наша редакція зібрала кілька корисних прикмет.

Як прикрасити будинок до Нового 2022 року

Зверніть увагу на натуральні відтінки уникаючи яскравих та неприродних кольорів. Краще віддати перевагу блакитній, бірюзовій, коричневій та чорній гамі. Іграшки та декор червоного та бордового відтінків краще відкласти до наступного року. Червоний колір асоціюється у Тигра з небезпекою та вогнем, або з кольором полювання та м'яса, у будь-якому випадку це те, що не гармоніює із залученням удачі. Загалом головна рекомендація, це дотримання еко-стилю.

Інтер'єр можна прикрасити новорічним вінком, який доречно доповнити декором із сухофруктів, шишок або сушених ягід.

Як нарядити ялинку на рік Водяного Тигра

Цього року потрібно приділити особливу увагу ялинці. Іграшки краще підібрати в одній кольоровій спокійній гамі. Уникайте яскравої мішури та великої кількості лампочок, не потрібно вішати усі іграшки, які у вас збереглися з попередніх років.

Іграшки слід вибрати синіх, блакитних та бірюзових відтінків. Біля ялинки потрібно розмістити символ 2022 року – Тигра, під який можна покласти грошову купюру та фігурку у вигляді серця, також її можна вирізати з паперу. Такі маніпуляції точно задобрять Тигра, а він у відповідь віддячить фінансовим благополуччям та любов'ю.

Прикмети: які іграшки можна вішати на ялинку до Нового 2022 року, а які не можна

Радимо поставитися до наряду ялинки відповідально, від цього дійсно залежить ваш успіх на весь 2022 рік.

Колір іграшок

Найкраще вибрати ялинкові іграшки у двох трьох кольорах, не більше. Тигр тварина дуже сильна, але скромна. Усі відтінки води будуть доречними, також можна додати нейтральний і спокійний сірий колір. Допускаються прикраси чорного та пісочного кольорів. Така комбінація буде найвдалішою.

Форма іграшок

Форма іграшок цього року не така важлива, головне уникати гострих символів, які можуть нагадувати стріли, це сприйметься Тигром вороже.

Новини партнерів

На Чернігівщині мисливець підстрелив поліцейського - він помер у лікарні
Міноборони про загрозу вторгнення в Україну: поки в суспільстві сіють паніку, РФ шукає привід