Главу МОЗ Віктора Ляшка відправлять у відставку за провал вакцинації

Главу МОЗ Віктора Ляшка відправлять у відставку за провал вакцинації
Читать на русском

Це було першою обіцянкою міністра на своїй посаді.

Главу МОЗ Віктора Ляшка повинні відправити у відставку, оскільки він провалив свій же план по 10 мільйонам вакцинацій до кінця літа. Про це повідомляє APnews.

Ще перебуваючи в ролі кандидата на пост глави Міністерства охорони здоров'я Ляшко пообіцяв "в перші 100 днів" вакцинувати п'ять мільйонів українців. "Тобто, провести 10 мільйонів вакцинацій до кінця літа", - додав тоді Ляшко.

І якщо з першою частиною обіцянки глава МОЗ зміг впоратися - через 103 дні одну дозу вакцини отримали понад п'ять мільйонів людей, то з другої не склалося. Станом на 31 серпня в Україні зроблено 9 082 122 вакцинації.

Відзначимо, що тоді у відповідь на заяву Ляшка висловився глава профільного комітету парламенту Михайло Радуцький. Він заявив, що якщо Ляшко не зможе виконати обіцянку, то "будемо шукати нового міністра".

Якщо подивитися на офіційні цифри від МОЗ - зі своїм завданням міністр не впорався. Особливо якщо врахувати, що ще до його призначення на пост 20 травня, в країні було зроблено 1 031 728 щеплень.

Раніше APnews повідомляв, що Віктор Ляшко зазначив, що в Україні провакцинували лише 15% дорослого населення. Такої кількості щеплених людей недостатньо для того, щоб в країні з'явився колективний імунітет.

Новини партнерів

В Австрії в ДТП загинув шестирічний хлопчик з України - його родину рятували гелікоптерами
У РФ українського політв'язня проти волі щепили від COVID-19 російською вакциною, почалася тахікардія