Главою Мінкульту стала заступниця екс-міністра Бородянського Світлана Фоменко

Світлана Фоменко
Читать на русском

Першим заступником глави Міністерства культури призначено Анатолія Максимчука.

Кабінет міністрів України призначив Світлану Фоменко виконуючою обов’язки міністра культури. Про це повідомляється на сайті Міністерства культури України.

Згідно з інформацією на сайті Мінкульту, в. о. міністра призначено Фоменко, першим заступником - Анатолія Максимчука. Державним секретарем є Артем Біденко, а іншими заступниками - Ірина Подоляк, Володимир Шумилін та Олексій Сівірін.

До призначення Фоменко була першим заступником міністра культури.

Згідно з загальнодоступною інформацією, Світлана Фоменко народилася 19 листопада 1976 року.

У 1999 році стала магістром Київського університету імені Тараса Шевченка за спеціальністю "Романо-германські мови та література".

У 2011 році з відзнакою закінчила Національну академію державного управління при Президентові України за спеціальністю "Публічне адміністрування", спеціалізація "Європейська співпраця".

У 2015 році успішно закінчила аспірантуру НАДУ, поєднуючи практичну міжнародну діяльність з науковими дослідженнями в сфері європейської інтеграції.

З 2004 до 2006 року Фоменко була радником генерального директора Генеральної дирекції Київської міської ради з обслуговування іноземних представників.

Зазначається, що з 2013 року вона була начальником Управління міжнародного співробітництва Міністерства культури України, а з серпня до грудня 2014 року обіймала посаду заступника Міністра культури України з питань європейської інтеграції.

Варто відзначити, що Фоменко була заступником не тільки при екс-міністрі Володимирі Бородянському, а й у його попередника Євгена Нищука. Також вона у 2015 році була помічником народного депутата Віктора Єленського, заступника голови Комітету ВРУ з питань культури і духовності.

Як повідомляв APNews, новий глава Міносвіти Полюхович володіє іспанською, англійською та ієрогліфічною мовою майя.

Новини партнерів

Розгромили вагон і повибивали вікна: з'явилося відео погрому в поїзді "Львів-Сокаль"
У Гаазі повідомили про секретних свідків у справі рейсу МН17