Глава ВАКС поскаржилася на нардепа Юрія Камельчука через втручання в роботу суду

Глава ВАКС поскаржилася на нардепа Юрія Камельчука через втручання в роботу суду
Читать на русском

За даними ЗМІ, депутат нібито пропонував обрати конкретний запобіжний захід одному із фігурантів справи про хабар

Голова Вищого актикорупційного суду Олена Танасевич в інтерв’ю виданню Інтерфакс-Україна розповіла, що один із нардепів пропонував їй обрати конкретний запобіжний захід підозрюваному. Вона не називала прізвища нардепа, але за інформацією журналістів, Танасевич мала на увазі депутат від "Слуги народу" Юрія Камельчука.

Про це передає APnews.

"У серпні 2021 року я отрималазвернення народного депутата України, який просив мене, як голову суду, обрати конкретний запобіжний захід у межах зазначеного кримінального провадження щодо ідентифікованої ним особи», – розповіла Танасевич в інтерв’ю, опублікованому 8 вересня.

Суддя не називала прізвища нардепа, але за інформацією журналістів видання Liga.net, вона мала на увазі саме депутата від Слуг народу Юрія Камельчука. Нардеп, ніби-то, пропонував обрати конкретний запобіжний захід для підприємця, який є фігурантом у справі підозрюваного у хабарі екс-глави Чернівецької облради Івана Мунтяна.

Юрій Камельчук наразі слова судді ніяк не коментував.

Нагадаємо, що раніше Камельчук пропонував українцям відмовитися від м’яса та молочних продуктів, бо вони передают "ген страху".

Новини партнерів

Кабмін запропонував ввести санкції проти 30 осіб, причетних до будівництва Керченського мосту
У Києві жінку судитимуть за експлуатацію 5-річної доньки задля дитячого порно