Глава МЗС РФ Лавров заявив, що переговори США та Росії розпочнуться одразу після Нового року

Глава МЗС РФ Лавров заявив, що переговори США та Росії розпочнуться одразу після Нового року
Читать на русском

Упродовж двох днів росіяни проведуть переговори і зі Штатами, і з НАТО.

Переговори Росії та США, пов'язані з "гарантіями безпеки", відбудуться 11 січня. Про це APnews повідомляє із посиланням на заяву глави МЗС РФ Сергія Лаврова.

За його словами, переговори між Штатами та Росією відбудуться за день до саміту НАТО-Росія. Лавров підтвердив, що основний раунд переговорів пройде "відразу після завершення новорічних канікул".

"Нас не цікавить те, що в них записано у Вашингтонському договорі, включаючи його п'яту статтю, яка зобов'язує всіх його членів захищати. Якби НАТО було оборонним Альянсом, як зараз продовжує на кожному куті говорити Єнс Столтенберг, то НАТО не стало б розширюватися на НАТО зараз є чисто геополітичним проектом з освоєння території, яка залишилася безхазяйною після зникнення Варшавського договору і розпаду СРСР", - заявив Лавров.

Таким чином, міністр закордонних справ РФ заявив, що Росія не визнає договір про створення НАТО. Також РФ не має наміру вступати до НАТО за будь-яких обставин.

Раніше APnews наводив заяву міністра закордонних справ РФ Сергія Лаврова, що США хоче спровокувати в Україні "маленьку війну", щоб звинуватити Росію.

Новини партнерів

Дизайн Львівського СІЗО з тиром, лазнею та клубом розробили за 2,5 млн грн
Урагани, повені та похолодання: найбільші стихійні лиха у 2021 завдали збитків на $170 млрд