Глава МОЗ розповів, як на місцевих виборах голосуватимуть хворі COVID-19

Глава МОЗ розповів, як на місцевих виборах голосуватимуть хворі COVID-19
Читать на русском

Деякі громадяни зможуть проголосувати вдома або у лікарні.

Українські виборці, котрі перебувають у лікарні через COVID-19, зможуть проголосувати на місцевих виборах безпосередньо в медустанові. Виїзні бригади забезпечуватимуть відповідний виборчий процес.

Про це APnews повідомляє з посиланням на заяву міністра охорони здоров'я Максима Степанова.

"Всі правила проведення виборів затверджені постановою уряду №846 від 22 липня. Ним передбачається, що вибори пройдуть навіть на територіях з червоним рівнем епіднебезпеки. Також передбачено, що людина на самоізоляції може подати відповідну заяву до 20:00 п'ятниці перед виборами, щоб до неї приїхали, і вона змогла проголосувати з дому. Люди, які перебувають в лікарнях, будуть голосувати в лікарнях також за допомогою виїзних бригад", - розповів Степанов.

За його словами, виборчий процес на дільницях триватиме із дотриманням всіх протиепідемічних заходів.

"На виборчих дільницях передбачений весь комплекс протиепідемічних заходів: вхід здійснюється в масках, дотримання дистанції, наявність антисептика, люди повинні використовувати свою ручку. Також передбачено, що якщо прийшла людина з симптомами коронавірусної хвороби, повинна бути передбачена окрема кабінка", - зазначив глава МОЗ.

Степанов також додав, що забезпечення виборчих дільниць антисептиками, членів комісії масками здійснюється за рахунок місцевих бюджетів.

Як повідомляв APnews, у ЦВК назвали категорію українців, з якими буде найскладніше під час місцевих виборів.

Новини партнерів

Під Києвом впав та згорів літак - загинули два пілоти, почалось розслідування
В Харкові попрощались із загиблим екіпажем літака Ан-26: на церемонію приїхав Зеленський