Глава КСУ Тупицький не з'явився на допит до ОГП: названа причина

Глава КСУ Тупицький не з'явився на допит до ОГП: названа причина
Читать на русском

У зв'язку з цим повідомлення про підозру ОГП відправлено на відповідні адреси судді.

Глава Конституційного суду України Олександр Тупицький не з'явився на допит до Офісу Генерального прокурора. Про це повідомляє Інтерфакс Україна з посиланням на прес-службу установи, передає APnews.

"Він повідомив, що не може прибути оп сімейними обставинами, проте не надав документи про поважність причин неявки. Повідомлення про підозру вручається в день його складання, а в разі неможливості вручення відправляється поштою в той же самий день. У зв'язку з цим повідомлення про підозру, як таке, що складено Офісом генерального прокурора сьогодні, відправлено поштовим зв'язком на відповідні адреси ", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, слідчими Державного бюро розслідувань розпочато досудове розслідування за фактами самовільного зайняття земельної ділянки, вчиненим групою осіб, а також державної зради головою Конституційного Суду України.

За попередньою інформацією, Тупицький в липні 2018 року, у складі групи осіб, самовільно зайняв не відведену йому в установленому законодавстві України порядку земельну ділянку і уклав угоду, якою визнав повноваження у посадових осіб органів РФ на внесення записів про відчуження української земельної ділянки та віднесення його до категорії підпадають під юрисдикцію РФ.

Як раніше повідомляв APnews, голова КСУ Олександр Тупицький на допит в ДБР не з'явився

Новини партнерів

Реальне число хворих в Україні перевищує статистику, а показник смертності від COVID-19 може зрости – вчені КПІ
На Івано-Франківщині внаслідок пожежі у будинку загинув дворічний хлопчик