Глава КСУ Тупицький не буде переховуватися від слідства, - заява

Глава КСУ Тупицький не буде переховуватися від слідства, - заява
Читать на русском

Олександр Тупицький не з'явився на допит через поважні причини, підкреслили в КСУ.

Глава КСУ Олександр Тупицький не збирається ховатися від слідства. Про це повідомляє Інтерфакс Україна з посиланням на прес-службу КСУ.

"Тупицький не з'явився з поважних причин. І у нього немає намірів ухилятися від процесуальних дій", - йдеться в повідомленні.

Коментуючи направлення ОГП президенту клопотання про відсторонення Тупицького з посади судді КСУ строком на два місяці, у суді підкреслили:

"Ні Конституція, ні закон України" Про Конституційний суд "не оперують таким поняттям як відсторонення судді КС від займаної посади".

Нагадаємо, 28 грудня глава Конституційного суду Олександр Тупицький не з'явився на допит до Офісу генерального прокурора.

По версії слідства, Тупицький у липні 2018 року, в складі групи осіб, самовільно зайняв не відведену йому в установленому законодавстві України порядку земельну ділянку та уклав угоду, якою визнав повноваження у посадових осіб органів РФ на внесення записів про відчуження української земельної ділянки та віднесення його до категорії підпадають під юрисдикцію РФ.

Як раніше повідомляв APnews, голова КСУ Олександр Тупицький на допит в ДБР не з'явився.

Новини партнерів

Лікар розповів, яка частина людей ніколи не захворіє на COVID-19
Мессі натякнув на свій перехід в клуб з MLS