Гільйотина від лупи: в Раді вже зареєстрували постанову про скасування "закону про поправки"

Гільйотина від лупи: в Раді вже зареєстрували постанову про скасування "закону про поправки"
Ексклюзив
Читать на русском

Нардепи вважають, що законопроект порушує права депутатів

Народні депутати після голосування за закон про зміни до регламенту Верховної Ради почали реєструвати постанови про скасування прийнятого документа. Про це повідомляє APnews з посиланням на документ, який опублікував народний депутат від "Слуги народу" Олександр Дубинський.

"Зареєстрував постанову про скасування антиконституційних змін до регламенту ВР, прийнятих за вказівкою зовнішньої ліквідаційної комісії України", - йдеться в повідомленні нардепа в його Telegram-каналі.

Гільйотина від лупи: в Раді вже зареєстрували постанову про скасування "закону про поправки"

У свою чергу, народний депутат від "Європейської солідарності" Олексій Гончаренко в ексклюзивному коментарі APnews заявив, що прийнятий закон порушує права народних депутатів подавати поправки до законопроектів.

"Не можна робити так, що кращий засіб від лупи - гільйотина. Проблему - поправочного тероризму або саботажу - не треба вирішувати, як тут його вирішують, коли обмежується право народного депутата подавати поправки. Мені здається, те, що було зараз проголосовано неконституційно, тому я голосував проти. З демократії в парламенті починається демократія в країні", - зазначив нардеп.

При цьому він вказав, що для розв'язання проблеми спаму поправками можна було використовувати ряд інших процедур, прописаних в Регламенті Ради.

"Є стаття 119, є стаття 50 Регламенту, які дозволяли розв'язати це питання, якщо у влади дійсно було бажання. У влади є бажання й надалі займатися політичним мародерством під прикриттям епідемії. Тобто, прикриваючись епідемією протягувати рішення, які вигідні особисто для них", - підсумував Гончаренко.

Як раніше повідомляв APnews, Верховна Рада прийняла закон, який для боротьби з поправочним спамом до законопроектів.

Новини партнерів

"Прогинається під меншину": Шарій відреагував на гігантську зарплату Генпрокурора Венедіктової за 11 днів роботи
В Києві зафіксована сильна пилова буря: пориви вітру понад 20 м/с і низька видимість