Гетманцев відреагував на прийняття закону про гральний бізнес і назвав його прийняття "дуже важкою роботою"

Гетманцев відреагував на прийняття закону про гральний бізнес і назвав його прийняття "дуже важкою роботою"
Читать на русском

Законопроект підтримали 248 народних депутатів

Депутат фракції "Слуга народу" та голова комітету з питань податкової та фінансової політики Данило Гетманцев відреагував на прийняття законопроекту про легалізацію грального бізнесу. Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву парламентарія.

Він зазначив, що законопроект підтримали 248 народних депутатів. Тепер документ відправлять на підпис президенту Володимиру Зеленському.

"Ми зробили потужний крок до виконання однієї з ключових передвиборчих обіцянок президента України - прибрати гральні автомати з вулиць. Щойно 248 народних депутатів підтримали в цілому законопроект про гральний бізнес, який буде оформлено та відправлено на підпис президенту України", - сказав Гетманцев.

Також депутат висловив вдячність опозиції, яка також брала участь у голосуванні за законопроект.

"Також я вдячний опозиції, яка відмовилась від практики безглуздого підтвердження правок в залі, і ми врешті-решт перейшли до розгляду цього законопроекту, врешті-решт наблизились до виконання тієї мети, на яку ми працювали, особливо підкомітет з питань грального бізнесу нашого комітету протягом останніх десяти місяців", - підкреслив голова комітету.

За його словами, у законі вдалось поєднати інтереси держави, суспільства та бізнесу.

"Це була дуже важка робота, робота, яка була пов’язана з регулюванням різноманітних інтересів: і держави, і суспільства, і бізнесу. Нам вдалось знайти баланс між цими інтересами і врешті-решт надати суспільству можливість легальної, обмеженої пропозиції грального ринку, тобто гри, азартної гри, яка буде надаватись нашим людям виключно в готелях", - додав Гетманцев.

Як повідомляв APnews раніше, Верховна Рада підтримала у другому читанні законопроєкт №2285-д "Про державне регулювання діяльності щодо організації та проведення азартних ігор".

Новини партнерів

Вживав марихуану та горілку: Винуватець смертельної ДТП Желепа заявив, що не пам’ятає, як сів за кермо та куди їхав
Карантин у Києві може тривати півтора роки, ніяких послаблень не буде - Держпродпотребслужба