Гетманцев про скандал з Максимом Ткачуком: «Смуглянка» - патріотична пісня, дитину втягнули в політику

Гетманцев про скандал з Максимом Ткачуком: «Смуглянка» - патріотична пісня, дитину втягнули в політику
Читать на русском

Нардеп Гетманцев вважає "Смуглянку" - патріотичною піснею.

Нардеп від "Слуги народу" Данило Гетманцев заявив, що Максима Ткачука і скандал з Євробаченням використовують у політичних цілях.

Про це нардеп та голова Комітету Верховної Ради України з питань фінансів Данило Гетманцев заявив у ефірі телеканалу ZIK.

Гетманцев вважає, що у переслідуванні власних політичних цілей вплутувати дітей у політику - неприпустимо.

"Ця ситуція є неприпустимою саме тому, що дитину вплутують в політику ті люди, які є не зовсім відповідальними, переходять червоні лінії в досягненні власних політичних цілей. Це неприпустимо для такого дорослого чоловіка як Аласанія, та й взагалі неприпустимо для будь-якого цивілізованого суспільства. Тим більше неприпустимі залякування, спроба відібрати опікунські права", - заявив нардеп.

Разом з тим, Данило Гетманцев вважає "Смуглянку" - патріотичною піснею.

"До речі, Смуглянка - дуже патріотична пісня, пісня захисників України, наших дідів, пісня, яку ми всі співаємо. Я її дуже люблю. Чому ж вона не патріотична? Пісня про любов до батьківщини", - наголосив він.

Також голова фінансового комітету Ради зазначив, що "у багатьох, виникають питання щодо відповідності і співставлення тих коштів, які виділяються на НСТУ та її рейтингів" і що керівництву організації слід над цим задуматись.

Зазначимо, що 12-річному Максиму Ткачуку з Волині анулювали заявку на участь у Національному відборі пісенного конкурсу «Дитяче Євробачення-2020» після його перемоги у конкурсі в Лондоні з піснею "Смуглянка". У НСТУ заявили про ймовірну причетність до організації цього конкурсу Росії, що порушує правила участї.

Як повідомляв APnews раніше, екс-очільник Закарпатської ОДА Геннадій Москаль нецензурно висловився щодо заборони 12-річному Максиму Ткачуку брати участь у відборі на дитяче "Євробачення-2020".

Читайте також:
Скандал на дитячому Євробаченні 2020. Чому організатори "злили" 12-річного Максима Ткачука і що про це говорять політики
Уряд Білорусі заявив про збитки у 500 млн доларів через протести
Лукашенко доручив посилити охорону кордону Білорусі по всьому периметру

Новини партнерів