Гетманцев про бунт ФОПів: Я не розумію, чому в воюючій країні, ухиляються від податків

Гетманцев про бунт ФОПів: Я не розумію, чому в воюючій країні, ухиляються від податків
Читать на русском

Данило Гетманцев відзначив, що пора братися за голову та працювати в "білу"

Фіскалізація допоможе вивести з тіні "сірі" схеми збуту товарів, які існують в Україні. Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву голови комітету з питань податкової та митної політики Данила Гетманцева у Верховній Раді.

"Я не розумію, чому магазини повинні ухилятися від оподаткування в країні, яка воює, мова йде про такі групи товару, як текстиль, автозапчастини, секонд-хенд. Я вважаю, що ці групи товарів мають ризики, знаходяться в тіні і, дійсно, коли в країні незадовільний фінансовий стан необхідно виводити їх з тіні. Крім того, я не розумію, чому ми позбавляємо 40 мільйонів наших співгромадян права отримати чек, захистити свої права споживача на товари щоденного використання", - зазначив політик.

При цьому він вказав, що електроніку у всіх формах продажу, ліки, лікарські засоби та медичні засоби, ювелірні вироби залишаються фіналізованими. За його словами, фіскалізація дозволяє розв'язати питання збуту "сірої" техніки, яка потрапляє в Україну напівлегальним або нелегальним шляхом і продається через мережі, що маскуються під групу ФОПів.

"Економіку вже довели до такого стану, що пора братися за голову та починати жити нормально, тому що діти не пробачать нам той стан країни, в якому ми її їм передамо", - підсумував Гетманцев

Як раніше повідомляв APnews, Рада проголосувала за відстрочку запровадження касових апаратів для ФОПів на рік - до 1 січня 2022 року. Однак підприємці-протестувальники залишилися незадоволені.

Новини партнерів

На Херсонщині хлопець згвалтував і вбив бомжа: йому загрожує 15 років
"Тупий шантаж": в мережу злили переписку "Слуг народу" про масові бунти підприємців у Києві