Геращенко розповів, що планують робити з тричі судимим чоловіком, який напав на дівчину в поїзді

Геращенко розповів, що планують робити з тричі судимим чоловіком, який напав на дівчину в поїзді
Читать на русском

Геращенко повідомив, що нападником виявився уродженець Запоріжжя Рудзько Віталій Євгенович 1975 року народження

Поліція і прокуратура готують підозра чоловікові, який побив і намагався згвалтувати Анастасію Лугову в потязі Маріуполь - Київ, за статтями нанесення тілесних ушкоджень середньої тяжкості та спробу зґвалтування. Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву заступника міністра внутрішніх справ Антона Геращенко.

"Поліція і прокуратура проситиме суддю вибрати запобіжний захід у вигляді арешту без права виходу під заставу, так як ця людина просто небезпечний для оточуючих", - йдеться в повідомленні.

Геращенко повідомив, що нападником виявився уродженець Запоріжжя Рудзько Віталій Євгенович 1975 року народження. Він був тричі судимий: в 1996 році за викрадення автомобіля, в 1999 за хуліганство, 2008 за крадіжку.

"У Віталія Рудзько після трьох судимостей був шанс жити нормальним життям і не порушувати Закон. Однак він вибрав інший шлях і попереду його знову чекають довгі роки за гратами. Дивує і злить той факт, що ніхто з чоловіків їхали в цьому вагоні і точно чули крики Анастасії не прийшов їй на допомогу. З точки зору безпеки було б правильно щоб Адміністрація "Укрзалізниці" на оплачуваній основі забезпечувала найм охорони для супроводу основних маршрутів прямування пасажирських поїздів ", - зазначив Геращенко.

Геращенко розповів, що планують робити з тричі судимим чоловіком, який напав на дівчину в поїзді

Як повідомляв APnews раніше, в поїзді "Маріуполь-Київ" невідомий чоловік напав на жінку приблизно о 3:00 в п'ятницю, 31 липня, і намагався зґвалтувати.

Новини партнерів

Влада Тернополя і Луцька відмовилися посилювати карантин на вимогу МОЗ
У Берліні 15 тисяч осіб вийшли протестувати проти обмежень через COVID-19