Геращенко пояснив, чому спецназ під'їхав до автобусу в Луцьку після затримання терориста

Геращенко пояснив, чому спецназ під'їхав до автобусу в Луцьку після затримання терориста
Читать на русском

Він заявив, що правоохоронці діяли згідно "методики спецоперацій"

Спецназ під'їхав до автобусу вже після затримання терориста (який, до слова, здався сам) і використовував при цьому світлошумову гранату для того, щоб "психологічно подавити волю" терориста. Про це в ефірі телеканалу 1+1 заявив заступник глави МВС Антон Геращенко, пише APnews.

На питання, чому спецназ почав діяти через якийсь час після затримання Кривоша, Геращенко заявив, що це була "методика спецоперацій".

"Методика проведення спецоперацій, природно, має свої особливості. Зокрема, не було відомо, чи не збиралась ця людина підірвати гранату, або ж зробити які-небудь інші дії, тому що під одягом у нього могла бути інша зброя, яку не видно диванним експертам було б на відстані", - пояснив Геращенко.

І продовжив, що саме тому було прийнято таке рішення, щоб психологічно подавити волю злочинця.

"Були створені постріли, шумові ефекти, щоб була пригнічена його... щоб він точно не зробив нічого поганого", - зазначив заступник голови МВС.

Нагадаємо, раніше в мережі з'явилося відео, на якому видно, як "луцький терорист" виходить з автобуса і чекає майже хвилину, щоб його затримали, розводячи при цьому руками. До нього підійшли правоохоронці, тим часом з автобуса вийшли заручники. І тільки після всього цього до місця під'їхав спецназ, використавши світлошумову гранату.

Читайте також:

Новини партнерів

"В туалет на відро": заручники "луцького терориста" розповіли деталі захоплення
Співробітники ДБР затримали СБУшника-сутенера