В МВС анонсували збільшення штрафів за перевищення швидкості

В МВС анонсували збільшення штрафів за перевищення швидкості
Читать на русском

Антон Геращенко заявив, що з 1 липня в Україні почнуть контролювати проїзд перехресть на червоне світло таїзду по смузі для громадського транспорту.

Українських водіїв чекають нові штрафи за перевищення швидкості. Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву заступника міністра внутрішніх справ Антон Геращенко в інтерв'ю РБК-Україна.

За його словами, штрафи для тих, хто перевищив більше, ніж на 50 км/год, можуть досягти 3400 гривень. При цьому він нагадав, що зараз за перевищення швидкості до 50 км/год протягом 10 днів треба заплатити 127,5 гривні, про понад 50 км/год - 510 гривень.

Крім того, заступник голови МВС впевнений, що верхній поріг штрафу необхідно збільшити та виступив за те, щоб його сума обчислюється відсотком від доходу, як Фінляндії або Швейцарії.

Також Геращенко заявив, що з 1 липня в Україні почнуть контролювати проїзд перехресть на червоне світло і їзду по смузі для громадського транспорту.

Як раніше повідомляв APnews, штрафи за порушення правил дорожнього руху, які зафіксували камери автофіксації, можуть відразу вступати водієві, а не власнику транспортного засобу

Новини партнерів

На Закарпатті через зливи майже 300 населених пунктів пішли під воду
Майже 1000 за добу: Україна встановила абсолютний антирекорд по кількості нових хворих на Covid-19