Гео Лероса можуть відправити під домашній арешт у справі Єрмака

Гео Лероса можуть відправити під домашній арешт у справі Єрмака
Читать на русском

За словами політика, його апеляцію у цій справі ухвалено в касації.

Нардепа Гео Лероса вже сьогодні можуть надіслати під домашній арешт. Про це APnews повідомляє з посиланням на Telegram-канал народного депутата.

За його словами, окрім ще однієї підозри, йому також вручили повістку до суду, засідання якого відбудеться сьогодні о 17:00. Лерос заявив, що на цьому засіданні йому можуть обрати запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.

"Щойно мені вручили ще одну підозру та клопотання про запобіжний захід у вигляді домашнього арешту, який буде розглянуто сьогодні о 17:00 у Печерському суді. Увага, за те, що не спростував пост про Дениса Єрмака", - заявив Лерос.

При цьому, за словами політика, його апеляцію у цій справі ухвалено в касації. Також Гео Лерос стверджує, що правоохоронці не змогли довести, що він "не виконав рішення суду".

"Ще раз повторюю, навіть цей факт не доведений, а жодного повідомлення про спростування я не отримував від державних органів. Взагалі, яким чином слідчий орган вручив клопотання о 14:22, знав, що о 17:00 буде суд про обрання мені заходу запобіжного заходу? Все вже умовлено. Це розправа Зеленського, але я готовий до будь-якого сценарію", - наголосив Лерос.

Раніше APnews вже повідомляв, що співробітники ДБР вручили Леросу другу підозру за два дні - цього разу за невиконання рішення суду, який набрав законної сили.

Новини партнерів

У Білорусі немає ніякої "міграційної кризи", це Росія веде гібридну війну проти ЄС і США – Кулеба
У Харкові серед вакцинованих розіграють 5000 гривень: переможців буде п'ятеро