Генконсульство РФ у Харкові привітало українців з Днем захисників і захисниць, визнавши Путіна диктатором

Генконсульство РФ у Харкові привітало українців з Днем захисників і захисниць, визнавши Путіна диктатором
Читать на русском

Співробітники Генконсульства РФ у Харкові висловили надію, що "зі смертю диктатора Росія відмовиться від агресивних, загарбницьких дій в Україні".

Генеральне консульство Російської Федерації у Харкові привітало українців з Днем захисників і захисниць України, підкресливши, що не підтримують політику Росії щодо нашої країни й визнавши президента РФ Володимира Путіна диктатором.

Про це APnews повідомляє з посиланням на повідомлення Генконсульства РФ в Instagram. На вказаний пост у соцмережі можна перейти з офіційного сайту Генерального консульства.

"Співробітники Генерального консульства Російської Федерації в місті Харкові щиро, від усього серця, вітають український народ з Днем захисників і захисниць України! Бажаємо вам богатирського здоров'я, бездоганної витримки, тепла, радості, мирного неба над головою", - йдеться в повідомленні.

Крім того, Генконсульство висловило надію, що "зі смертю диктатора Росія відмовиться від агресивних, загарбницьких дій в Україні".

"Перебуваючи на священній українській землі, ми усвідомлюємо ницість політики Російської Федерації. Ми захоплюємося українськими хлопцями та дівчатами, які захищають кожну п'ядь своєї землі. Ми не підтримуємо політику нашої держави стосовно України. В той час, коли політичне керівництво Росії віроломно окупувало Крим і Донбас, на більшій території РФ люди живуть в злиднях. Розуміємо, що швидше за все, після цих поздоровлень ми будемо змушені повернутися додому. Слава Україні!", - йдеться в пості.

Що ще не мало важливо, публікацію нібито підписав генконсул Ігор Демяненко.

Генконсульство РФ у Харкові привітало українців з Днем захисників і захисниць, визнавши Путіна диктатором

Раніше APnews повідомляв, Володимир Зеленський заснував нову посаду - уповноважений Президента з питань забезпечення прав захисників України і вже призначив туди людину.

Новини партнерів

Працівник Укрпошти зажадав 1 млрд євро компенсації за "побічку" після примусової вакцинації
В Україні на межі "червоної" зони перебувають п'ять областей – Кузін