Гармата Малиновського і талісман Чигринський. Як наші футболісти виступають у Європі

Малиновський забив "Ювентусу", Чигринський знову забив за АЕК.

На минулих вихідних в чемпіонатах Європи відбулися чергові матчі, в яких взяли участь українські футболісти. APnews в одному матеріалі зібрав всі результати виступів українців в минулому турі.

Андрій Ярмоленко, який вийшов в старті в попередньому матчі "Вест Хема" проти "Бернлі", на цей раз почав матч на лавці запасних. Проти "Норвіча" українець вийшов на 83-й хвилині, коли гра вже була зроблена. Антоніо до того моменту вже оформив покер, а ось Андрію результативними діями відзначитися не вдалося.

Олександр Зінченко, своєю чергою, провів на полі 26 хвилин. Українець, втім, вийшов на заміну також при рахунку 0:4. За час, що залишився Зінченко зробив 47 дотиків до м'яча, віддав 35 точних передач з точністю 92%, зробив 1 виніс, 1 перехоплення та 1 відбір, а також виграв 2 єдиноборства з 2 і 6 разів втрачав м'яч. Все це дозволило українському фуллбекові отримати за матч оцінку в 6,5 балів від WhoScored, що є другою найкращою оцінкою для гравця, що вийшов на заміну в матчі.

А ось Руслан Малиновський продовжує завойовувати Італію. Українець, який через мікропошкодження почав матч на лавці запасних, вийшов на поле проти "Ювентуса" за 20 хвилин до кінця зустрічі. А на 80-й хвилині хавбек гарматним ударом вивів "Аталанту" вперед. На жаль, в кінцівці зустрічі Роналду зрівняв рахунок, забивши другий пенальті в матчі.

Однак це все одно дозволило Руслану стати кращим гравцем матчу з оцінкою 7,7. Інша статистика Малиновського в матчі: 21 дотик до м'яча, 10 передач зі 100-відсотковою точністю, 3 удари по воротах, 1 перехоплення, 8 єдиноборств (5 успішних) і 2 втрати м'яча.

Дмитро Чигринський, який зараз виступає за грецький АЕК, який зараз йде на другому місці в чемпіонаті, допоміг своїй команді обіграти "Панатінаїкос". Український захисник відкрив рахунок в матчі ще на 8-й хвилині. Закінчився матч з рахунком 1:3, і таким чином приємна для Дмитра статистика продовжилася. Річ у тому, що в кожному матчі, в якому Чигринський відзначався забитим голом, його команда перемагала або грала в нічию. Всього за кар'єру Дмитро Чигринський забив 23 голи, а в поточному сезоні на рахунку Дмитра 3 забиті м'ячі.

Завершує ж цю добірку голкіпер "Реала" Андрій Лунін, який зараз виступає на правах оренди за "Ов'єдо". За цей матч портал SofaScore виставив українцю 6,5 балів. Тільки трьох одноклубників Андрія оцінили нижче, а ще один гравець отримав таку ж оцінку. Причина такої оцінки - два пропущених в самій кінцівці зустрічі м'яча.

Хоча в цілому Андрій провів успішний матч - в основний час українець зробив три сейви, зробив один вдалий вихід з воріт і перехопив один навіс. Також на рахунку кіпера 27 передач, з яких 8 пасів виявилися точними. Сам матч "Ов'єдо" - "Сарагоса" закінчився з рахунком 4:2.