"Ганьба на весь університет": у виші відреагували на скандал навколо дочки судді через репера Басту

"Ганьба на весь університет": у виші відреагували на скандал навколо дочки судді через репера Басту
Читать на русском

Подібні заяви не є підстава для відрахування дівчини з університету.

Студентка Київського національного університету імені Тараса Шевченка Анастасія Тарасюк своїми висловлюваннями кидає тінь на репутацію вишу. Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву викладачів університету в ефірі одного з українських телеканалів.

Відзначається, що через відео Тарасюк в університеті вирішили терміново скликати раду. Крім того, викладачі мають намір звернутися в комісію з етики.

"Відеозвернення, попри непереконливе виправдання, яке було поширене, є проявом глибокої неповаги до держави Україна, до майбутньої професії юриста. А може й інтерпретуватися як "участь в дестабілізації суспільного життя в Україні", - розповіли в університеті.

За словами завідуючої кафедрою фольклористики Олесі Наумівської, студенткою має зайнятися СБУ, тому що вона "говорила про територіальну цілісність України".

У свою чергу доцент вишу Оксана Мацько вважає, що "ганьба лягла на весь університет".

"Дуже неприємно читати коментарі, де огульно звинувачують всіх викладачів. Це, безперечно, репутаційні втрати", - вказав жінка.

Водночас подібні заяви не є підстава для відрахування дівчини з університету. Хоча голова Студпарламенту Інституту журналістики КНУ ім. Т. Шевченка Данило Гайдамаха переконаний, що Тарасова не повинна вчитися в університеті Шевченка.

Нагадаємо, що донька судді Печерського суду "вляпалася" в скандал, заявивши, що Крим "не наш". Її зупиняли за п'яне водіння: справу "зам'яли".

Як повідомляв APnews раніше, вона після скандалу вибачилася за слова, що "Крим вже не наш".

Новини партнерів

Слідчі дізналися, чому терорист розстріляв школярів в Казані
У Львові затримали матір 2-річної дівчинки, яка розбилася з 8-го поверху