ФСБ Росії заявила про затримання трьох "українських агентів" - один із них нібито готував теракт

ФСБ Росії заявила про затримання трьох "українських агентів" - один із них нібито готував теракт
Читать на русском

Двоє інших затриманих, батько та син, нібито виявилися розвідниками СБУ.

На території Російської Федерації спецслужби затримали трьох громадян України, звинувативши їх у роботі на українські спецслужби. Про це APnews повідомляє із посиланням на "Інтерфакс".

Журналісти з посиланням на ФСБ повідомили, що один із затриманих, Олександр Цилик, нібито є агентом Головного управління розвідки МО України. Чоловік 1998 року народження, згідно з твердженнями російських силовиків, готував теракт.

Український агент уже дав зізнання і повідомив, що мав намір підірвати дві саморобні бомби загальною масою в півтора кілограма в тротиловому еквіваленті. Двома іншими затриманими виявилися батько та син Зіновій та Ігор Коваль.

Їх у ФСБ звинувачують у роботі на СБУ, а до Росії вони приїхали для збору інформації про стратегічно важливі підприємства життєзабезпечення та об'єкти транспортної інфраструктури. У службі безпеки також заявили, що в авто українців знайшли зброю, а працювати вони збиралися за винагороду в 10 тисяч доларів.

У Міністерстві оборони України наразі ніяк не коментували ці заяви російської сторони.

Раніше APnews повідомляв, що у п'яти українських розвідників, які брали участь в операції з "вагнерівцями", анулювали закордонні паспорти. Пояснити причину такого рішення не змогли ні в міграційній, ні прикордонній службах України.

Новини партнерів

Зеленський вніс до Ради законопроект про подвійне громадянство
Фото Зеленського із свастикою на обличчі: суд оштрафував чоловіка за пост у Facebook