Французи піймали в'язня, який пробіг 50 кілометрів по тунелю під Ла-Маншем

Французи піймали в'язня, який пробіг 50 кілометрів по тунелю під Ла-Маншем
Читать на русском

Ла-Манш - протока між Великобританією і Францією, під яким проходить третій у світі по довжині залізничний тунель - Євротунель

Британський укладений намагався втекти з Великобританії до Франції через Євротунель під протокою Ла-Манш, але його спіткала невдача і сюрприз у вигляді французьких жандармів на виході з тунелю.

Про це повідомляє APnews з посиланням на The Sun.

Чоловік втік з в'язниці та пробіг 50 кілометрів по Євротунелю, щоб потрапити до Франції. Про втікача були попереджені кілька британських і французьких відділень поліції.

Представник поліції Франції заявив, що 31-річний чоловік був заарештований на виході з тунелю в Кокелі на півночі Франції:

"Він намагався перебігти з Англії до Франції, щоб уникнути британського правосуддя, але тепер знаходиться під вартою французьких жандармів".

Чоловіка заарештували за кілька днів до Різдва і він постав перед французьким судом в Булонь-сюр-Мер:

"Він відмовився надати свої особисті дані, але наші британські колеги впізнали його як тюремного втікача”.

Невдала втеча подарувала чоловікові можливість перебувати не тільки в британській, але й у французькій в'язниці до 1 лютого 2021 року.

Пресслужба Eurostar заявила, що в наслідок інциденту компанія міжнародних залізничних перевезень втратила понад 60700 тисяч доларів США.

Перша людина, що перетнула Євротунель у 2015 році, був мігрант з Франції. Його звинуватили у перешкоджанні роботи залізничних сполучень і посадили до в'язниці на 1 рік. Пізніше суданцю Абдулу Харуну надали притулок у Великій Британії.

Як повідомляв APnews раніше, іспанський ув'язнений обрізав свій статевий орган через відмову дружини в передріздвяному сексі.

Новини партнерів

Під Києвом маленька дівчинка вибігла на дорогу та потрапила під колеса "Газелі"
Кабмін схвалив 5000 грн для учасників ЗНО: хто отримає гроші