Франція вперше за 30 років ініціювала збільшення «готовності своїх ядерних сил у відповідь на російські загрози» - The Times

Франція вперше за 30 років ініціювала збільшення «готовності своїх ядерних сил у відповідь на російські загрози» - The Times
Читать на русском

Два з чотирьох французьких підводних човнів із балістичними ракетами класу Triomphant залишили свою базу в Іль-Лонзі на південь від Бреста.

Вперше за три десятиліття три французькі атомні ракетні підводні човни були одночасно розгорнуті у морі у відповідь на російські ядерні загрози. Про це повідомили у виданніThe Times.

"Дві з чотирьох французьких підводних човнів класу Triomphant з балістичними ракетами залишили свою базу в Іль-Лонзі, на південь від Бреста, посиливши єдине судно, яке зазвичай постійно патрулює Атлантику, згідно з Telegramme, газетою бретонського порту", - написали у виданні.

Востаннє три кораблі були задіяні одночасно в десятиліття перед закінченням холодної війни під час протистояння США та СРСР щодо ракет середньої дальності в Європі.

Як повідомляв APnews, Президент Володимир Зеленський готовий до прямих переговорів з Володимиром Путіним. Голова української держави вважає, що може розпочатись третя світова війна, якщо розмова складеться невдало.

Новини партнерів

З'явилося відео, як українські військові збили чотири вертольоти К-52 ЗС РФ на Херсонському напрямку
Страшні кадри: в Ізюмі під завалами приблизно 30 людей, рятувальники не можуть до них дістатися без спецтехніки (Відео)