Франція оголосила про створення армії «біонічних суперсолдатів» з надздібностями

Франція оголосила про створення армії «біонічних суперсолдатів» з надздібностями
Читать на русском

Міністр збройних сил Франції Флоренс Парлі заявила, що поліпшена версія солдат не пов'язана з майбутніми військовими планами країни, але все залежить від ситуації у світі

Французькі збройні сили мають намір створити біонічну армію, яка зможе чинити опір болю з підвищеними розумовими здібностями та слухом, про це повідомляє APnews з посиланням на The Sun.

Біонічні імпульси будуть надходити до солдатів через імпланти, протези та медичні препарати.

Пропозиції, спрямовані на поліпшення фізичних, когнітивних, перцептивних і психологічних здібностей, зможуть допомогти чинній армії відстежувати місце розташування, управляти зброєю і дистанційно зв'язуватися з іншими солдатами.

Комітет з етики міністерства збройних сил розповів, що інноваційні препарати допоможуть солдатам довше не спати, але й боротися зі стресом.

"Франції необхідно підтримувати перевагу своїх збройних сил в складних стратегічних умовах. Однак потрібен час, перш ніж французькі солдати стануть подобою кіборгів з їх надлюдською силою і механічно поліпшеним тілом", - розповів представник комітету.

У будь-яких спробах створити біонічну армію повинні бути дотримані гуманітарні права. Модифікації, які здатні негативно впливати на силу солдатів, їх людяність або можливість повернутися до цивільного життя, будуть заборонені.

"Ми виключаємо можливість використання протезів як зброю, але не ігноруємо, що такі варіанти розглядають інші країни. Ми повинні бути готові до такого майбутнього. У будь-якому випадку наші збройні будуть підлаштовуватися під ситуацію у світі", - заявила Флоренс Парлі.

Джон Реткліфф, директор національної розвідки США, прокоментував подібні китайські дослідження наступним чином:

"Технологічний прогрес означає, що розширення можливостей армій може стати новим кордоном для військових дій в усьому світі".

Раніше APnews повідомляв, вчені назвали найбільш неефективний захист від Covid-19.

Новини партнерів

Названі головні кольори 2021 року: вони допоможуть віднайти стійкість та надію
У центрі Києва "засвітився" Rolls-Royce Phantom за 20000000 гривень