Ford Focus на думку поліції розігнався до рекордних 703 км/год

Ford Focus на думку поліції розігнався до рекордних 703 км/год
Читать на русском

Попри фантастичну цифру, в поліції впевнені, що штраф виписаний правильно.

Італійська поліція виписала штраф за рекордне перевищення швидкості. Якщо вірити цифрам в штрафі, то жінка за кермом Ford Focus розігналася до 703 км/год.

Рекорд швидкості для серійних автомобілів Focus встановив на одній з доріг біля міста Оффанья. На цій дорозі встановлено максимальне обмеження швидкості в 70 км/год, тобто жінка перевищила швидкісний ліміт в 10 разів! Тепер їй загрожує штраф в розмірі 850 доларів і 10 додаткових штрафних балів. По досягненню певної кількості балів можна втратити право керування автомобілем.

Правда, мало хто сумнівається в тому, що автоматична камера просто помилилася. По-перше, Ford Focus навряд чи зміг би розігнатися до 703 км/год (з цим погодяться навіть в самому Ford) - максимальна швидкість цієї моделі обмежена 250 км/год. І навіть після зняття електронного обмеження таку швидкість розвинути не вийде. Крім того, зараз рекорд швидкості залишається за Bugatti Chiron Super Sport. Причому цей гіперкар розігнався "всього" до 490 км/год.

Найголовніше - жінці, швидше за все, доведеться заплатити цей штраф. Таку пораду їй дав представник місцевого комітету з дотримання правил дорожнього руху Джованні Стролого, до якого "порушниця" звернулася за роз'ясненнями. Він порадив їй звернутися з апеляцією вже після сплати штрафу.

Читайте також:

Новини партнерів

У Путіна заявили, що нічого не знають про "плівки Деркача"
Порошенко в 2016 році був причетний до "диверсійної операції" в Криму - плівки Деркача