ФОПам розповіли, чому відмовили в "карантинних" 8000 гривень

ФОПам розповіли, чому відмовили в "карантинних" 8000 гривень
Читать на русском

Мстислав Банік зазначив, що є певний перелік вимог для ФОПів

Фізичні особи-підприємці повинні відповідати переліку вимог, щоб отримати обіцяні 8000 гривень фінансової допомоги. Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву керівника проекту Дія Мстислава Баніка.

"Досить часто приходять питання про відмову. Є перелік умов, які необхідні для того, щоб ви мали право на отримання послуг. До цих умов відносяться - відповідність основного КВЕД, а не просто з переліку, дохід повинен перевищувати 30000 гривень", - пояснив Банік.

При цьому він вказав, що для найманих працівників та ФОПів обов'язковою умовою є відсутність боргів по ЄСВ.

"Якщо ви звільнилися, якщо ваш КВЕД на 31-е жовтня інший, а не основний - вам буде відмовлено в отриманні допомоги. Варіанти бувають різні. Якщо ж раптом ви на 200% впевнені, що ви повністю відповідаєте всім умовам, які є для того, щоб податися на отримання допомоги, напишіть в службу підтримки програми або на порталі, і наші менеджери приймуть у вас дані і додатково віддадуть на перевірку до Пенсійного фонду України", - підсумував керівник проекту.

Як раніше повідомляв APnews, пенсійний фонд розпочав фінансування одноразової матеріальної допомоги фізичним особам-підприємцям та найманим працівникам в розмірі 8000 гривень. Виплати здійснюються тим, хто вже подав заявки.

Новини партнерів

Суд ЄС скасував рішення про накладення санкцій на Азарова
Рада - інституція, яка найбільше перехворіла СOVID-19, - Разумков