ФОП і е-лікарняний онлайн: у "Дії" з'явиться шість нових послуг для українців

ФОП і е-лікарняний онлайн: у "Дії" з'явиться шість нових послуг для українців
Читать на русском

Громадяни зможуть автоматично зареєструвати бізнес онлайн.

Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров заявив, що у додатку "Дія" з квітня з'являться шість нових сервісів. Українці зможуть в онлайн-режимі отримати електронний підпис, будівельні, а також адміністративні послуги.

Про це Федоров написав у Facebook, передає APnews.

Він зазначив, що у сервісі "Дія ID" користувачі зможуть отримати електронний підпис за кілька кроків; за допомогою смартфона підписувати документи, а також отримувати фінансові та адміністративні послуги.

Також на платформі державних послуг можна буде змінити місце реєстрації. Українці також матисуть можливість онлайн реєструвати або скасовувати реєстрацію місця проживання.

За словами Федорова, з квітня стане доступною послуга щодо інформування про початок виконання будівельних робіт та введення в експлуатацію об'єктів класу СС2 та СС3.

Також громадяни зможуть автоматично зареєструвати бізнес онлайн, зокрема, стане доступною реєстрація ФОП без участі регулятора.

Серед інших послуг, які з'являться, глава Мінцифри відзначив електронний лікарняний та перенесення у "Дію" послуг Кабінету платника податків.

Як раніше повідомляв APnews, Мінцифри обіцяє мільйон гривень тому, хто знайде помилку у додатку "Дія".

Новини партнерів

На Волині автобуси з пасажирами опинилися в сніговому полоні, на місце терміново виїхали рятувальники
Байден збирається замінити весь урядовий автопарк електромобілями