Фонду боротьби з коронавірусом у 2021 році не буде, - Разумков

Фонду боротьби з коронавірусом у 2021 році не буде, - Разумков
Читать на русском

Законопроект про Державний бюджет України на 2021 рік не передбачає виділення коштів на утримання Фонду.

Спікер Верховної Ради Дмитро Разумков повідомив, що окремого коронавірусного фонду в Україні наступного року не буде.

Про це голова парламенту сказав в ефірі "Сніданку з 1+1", передає APnews.

За словами Разумкова, законопроект про Державний бюджет України на 2021 рік не передбачає виділення коштів на утримання Фонду.

"Окремого Cоvid-фонду як такого не передбачається. Є окремі статті на вакцинування (2,6 млрд грн, якщо я не помиляюсь), один мільярд на підтримку шкіл у рамках боротьби з коронавірусом, а все інше закладено в бюджет МОЗ… 158,7 млрд гривень, якщо я не помиляюсь, на Міністерство охорони здоров’я поки що передбачається на наступний рік", – наголосив Разумков.

Спікер парламенту також зазначив, що при створенні коронавірусного фонду навесні 2020 року влада виходила з того, що фінансування у цьому напрямку не було передбачене бюджетом.

"Цього року ми створювали саме Cоvid-фонд, у березні, тому що ми розуміли, що коштів, які передбачені для Міністерства охорони здоров’я, просто не вистачить, тому із 65 мільярдів був сформований такий саме фонд", – додав Дмитро Разумков.

Варто зазначити, що втой час, коли Україна фактично збирається ліквідувати Фонд боротьби з коронавірусом, такі європейські країни як Італія продовжують режим надзвичайного стану до 31 січня 2021 року через пандемію.

Раніше APnews повідомляв, на що витрачають гроші з "коронавірусного" фонду насправді.

Новини партнерів

На тлі протестів у Киргизстані зник президент - країна закриває кордони
Через вибухи на складах в Росії ввели режим НС, кількість постраждалих зросла