Фондовий ринок втратив 5 трлн доларів через коронавірус

Фондовий ринок
Читать на русском

Індекс світових акцій MSCI World впав майже на 10% за тиждень.

Світові ринки акцій стрімко падають через поширення китайського коронавірусу, завершуючи гірший тиждень після світової фінансової кризи 2008 року втратами 5 трлн доларів капіталізації. Про це повідомляє агентство Reuters.

Зазначається, що індекс світових акцій MSCI World, за яким слідкує майже 50 країн, до п'ятниці, 28 лютого, впав майже на 10% за тиждень. Це найгірший показник з жовтня 2008 року.

Тільки в четвер, 27 лютого, акції Уолл-стріт впали на 4,4%.

Також повідомляється, що ціни на нафту знизилися до найнижчого рівня більше ніж за рік, впавши на 12% на цьому тижні. Водночас основні промислові метали впали на 3-6%.

Прибутковість захисних 10-річних держоблігацій США досягла рекордного мінімуму в 1,241%. Останній мінімум становив 1,247%.

Зважаючи на те, що кількість випадків зараження китайським коронавірусом у світі зросла, надія на те, що економічна активність повернеться до норми, розвіялася.

За словами глави SEI Investments по азіатським акціям Джона Лау, найбільший ризик полягає в тому, що вірус дістався до Сполучених Штатів Америки та Китаю.

У той же час повідомляється, що підвищується ймовірність, що Федеральна резервна система знизить процентні ставки в США в наступному місяці, а інші великі центральні банки наслідуватимуть їхній приклад, щоб спробувати позбавити економіку проблем і запобігти глобальний спад.

Як повідомляв APNews, у світі китайським коронавірусом заразилися понад 83 тисяч людей.

Новини партнерів

Нардеп від "Слуги народу" в міськраді Мелітополя стрибав по столу і обливав всіх водою. Відео
В Японії від коронавірусу померла британка з лайнера Diamond Princess