Філіп Кіркоров загрожував національній безпеці України всього 14 днів - Мінкульт

Філіп Кіркоров загрожував національній безпеці України всього 14 днів - Мінкульт
Ексклюзив
Читать на русском

11 червня СБУ вирішила, що його потрібно внести в список і звернулася до Мінкульту. А вже 25 червня - передумала

Російський співак Філіп Кіркоров погрожував національній безпеці України всього 14 днів. Такий висновок можна зробити, судячи з відповіді, яку редакція APnews отримала після відповідного запиту до Мінкульту.

Ситуація із Кіркоровим, мало сказати, - дивна. Як нам стало відомо, 11 червня СБУ звернулась до Мінкульту з проханням внести його до Переліку осіб, які створюють загрозу національній безпеці. 22 червня наказом Мінкульту прізвище російського співака потрапило до відповідного Переліку.

Але вже 25 червня - через 3 дні після наказу та 14 днів після листа СБУ - Кіркорова з Переліку виключили, тобто визнали таким, що нацбезпеці України не загрожує.

У Мінкульті виправдались, що обидва рішення - про внесення та виключення російського співака з Переліку - приймали на підставі листів СБУ. А тому причини такої "невизначеності" не пояснюють. Не пояснюють їх, до речі, і в Службі безпеки.

У Мінкульті нам також підтвердили, що на сьогоднішній день Філіпа Кіркорова в Переліку осіб, що загрожують нацбезпеці України немає. І пропозицій його туди внести більше не надходило.

Але незважаючи на те, що Кіркоров відсутній в "списку небезпечних", в'їзд на територію України йому заборонений, і заборонений він (увага!) "в інтересах нацбезпеки". Як таке можливо, що людина, якій заборонили в'їзд в інтересах нацбезпеки не є особою, яка загрожує нацбезпеці? Це питання, як бачимо, вирішили залишити без відповіді і своїх рішень і пропозицій не пояснювати.

Філіп Кіркоров загрожував національній безпеці України всього 14 днів - Мінкульт

Нагадаємо, наказом від 22 червня російського артиста Філіпа Кіркорова внесли до "чорного списку" України і визнали загрозою нацбезпеці. Пізніше в СБУ пояснили, що Кіркорова внесли до "чорного списку" України, бо він не знає - чий Крим. Однак вже 27 червня Філіп Кіркоров зник з "чорного списку". В СБУ нам тоді розповіли, що артиста викреслили через "судові прецеденти".

Читайте також:

Новини партнерів

На Закарпатті зловили шістьох турків-нелегалів, які ховалася від прикордонників у соняшниках, – відео
Організатори концерту в Маріїнському парку пояснили, чому монтують сцену на братській могилі