Філарет заявив, що не відмовиться від звинувачень одностатевих шлюбів в пандемії та готовий нести покарання

Філарет заявив, що не відмовиться від звинувачень одностатевих шлюбів в пандемії та готовий нести покарання
Читать на русском

За словами патріарха, представники ЛГБТ-спільноти вирвали його слова з контексту

Патріарх Православної церкви України Філарет заявив, що, кажучи про одностатеві шлюби, як гріх, через який Бог наслав на людство коронавірус, він говорив про всі гріхи людей. Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву Філарета в ефірі телеканалу ZIK.

За словами патріарха, представники ЛГБТ-спільноти вирвали його слова з контексту.

"Я заявив, що причиною коронавірусу є гріх людства всього. В тому числі і ці одностатеві шлюби. Вони просто вирвали із загального контексту себе, а говорив я взагалі про гріхи. І не тільки про одностатеві шлюби, а хіба корупція - це не гріх, хіба перелюби, блуди, заздрість - це не гріх? Це гріх, все гріх, багато гріха. Так оця вся сукупність гріхів і є причиною, чому Господь покарав людство цим. А вони вирвали тільки себе і хочуть подати на мене до суду", - сказав Філарет.

Він також додав, що готовий йти до суду та нести покарання, якщо так станеться, проте свою думку змінювати не буде.

"Я готовий йти на суд і буду захищати божественну правду. Бо бог покарав за цей гріх Содом і Гомору? Покарав. І всі знають про це, це є зло, це є гріх. Я, як патріарх, повинен і буду відстоювати божу правду. Судити мене хочуть? Нехай судять. Покарають? Я готовий нести покарання", - підкреслив Філарет.

Як повідомляв APnews раніше, ЛГБТ-активісти подали позов до суду проти Філарета через заяву, що одностатеві шлюби є причиною пандемії.

Нагадаємо, що у вівторок, 14 квітня, ЛГБТ-спільнота "Інсайт" подала позов до Шевченківського районного суду Києва з вимогою до патріарха Філарета спростувати заяву про те, що одностатеві шлюби є причиною пандемії коронавірусу.

Новини партнерів

Запізніла програма та беземоційні вчителі: що думають педагоги про "школу" по телевізору
Економіст назвав умову, за якої МВФ спише Україні борги, як "бідній країні"