Філарет розповів про молитву проти коронавірусу та як її розповсюджують

Філарет розповів про молитву проти коронавірусу та як її розповсюджують
Читать на русском

Молитву розповсюджують, тому всі бажаючі мають до неї доступ

Патріарх Православної церкви України Філарет заявив, що у церкви є молитва проти коронавірусу. Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву Філарета в ефірі телеканалу ZIK.

"Ми написали молитву проти коронавірусу, тобто ми в молитві звертаємось до Бога, щоб він припинив це покарання", - сказав він.

Філарет зазначив, що молитву розповсюджують, тому всі бажаючі мають до неї доступ. Водночас, за його словами, краще, щоб молитву читав священик.

"Цю молитву ми розповсюджуємо. По-перше, вона є в інтернеті, по-друге, ми її надрукували, і хто хоче, може отримати її у Володимирському соборі. Краще, щоб цю молитву прочитав священик", - підкреслив патріарх ПЦУ.

На сайті Православної церкви України є повний текст молитви проти коронавірусу:

Молитва під час пошесті згубної (епідемії)

Господи, Боже наш, багатий милосердям і милістю, що Своїм мудрим Провидінням керуєш нашим життям, вислухай нашу молитву, прийми покаяння за гріхи наші, припини пошесть згубну, яка спіткала нас, як Ти і раніше припиняв згубні пошесті серед людей.

Милосердний Спасителю, захисти здоров’я тих, хто на Тебе уповає. Лікарю душ і тіл наших, дай одужання тим, що хворіють, і підведи їх з ложа недуги та страждань. Благослови, Господи, укріпи і захисти Своєю благодаттю усіх тих, хто з благодійністю і жертовністю піклується про хворих вдома чи в лікарнях. Визволи людей в нашому місті (селі, монастирі), в нашій країні і по всьому світу від пошесті згубної, від хвороб і страждань та навчи нас цінувати життя і здоров’я як Твої дари. Дай нам, Боже, Твій мир і наповни наші серця непохитною вірою в Твій захист, надією на Твою підтримку і любов’ю до Тебе і наших ближніх.

Твоє бо є щоб милувати і спасати нас, Боже наш, і Тобі славу возсилаємо, Отцю, і Сину, і Святому Духу, нині і повсякчас і навіки віків. Амінь.

Як повідомляв APnews раніше, патріарх Православної церкви України Філарет заявив, що, кажучи про одностатеві шлюби, як гріх, через який Бог наслав на людство коронавірус, він говорив про всі гріхи людей.

Новини партнерів

Зеленський призначив нових послів в чотирьох країнах
В Раді придумали, як швидко проголосувати 16000 поправок в "антиколомойский" закон