Фігурантка секс-скандалу Клітіна записала нове дивне відео в купальнику

Фігурантка секс-скандалу Клітіна записала нове дивне відео в купальнику
Читать на русском

Клітіна зазначила, що вирішила провести соціальний експеримент, в рамках якого спілкувалася з представниками українських засобів масової інформації

Колишня заступник міністра інфраструктури Олександра Клітіна записала нове відео, в якому розповіла свою історію. Про це повідомляє APnews з посиланням на відповідне відео.

"Цього разу я буду розмовляти російською. Я знаю, що ця історія важлива і для росіян, знаю, що я там теж стала зіркою", - сказала вона.

Клітіна зазначила, що вирішила провести соціальний експеримент, в рамках якого спілкувалася з представниками українських засобів масової інформації. Також вона поділилася, що після звільнення з Мінінфраструктури не могла знайти роботу протягом півроку.

"Я вирішила зробити соціальний експеримент: уявити, що я інопланетянин, і спробувати контактувати з нашими українськими ЗМІ. Скажу, що мені нема чого втрачати. ​​Мене звільнили з Міністерства інфраструктури, тому що я намагалася боротися з корупцією, мене так облили брудом, що я півроку не могла знайти роботу, а коли знайшла, була змушена це приховувати. Уявити, що я інопланетянин, було досить просто: я не дивлюся телевізор, тому що мене не влаштовує те низькопробне шоу, яке нам там показують. я хочу мати свою особисту думку, грунтуючись на своїх висновках. Я не знаю ні цих ЗМІ, ні журналістів, у мене немає ніяких прес-секретарів або суфлерів. Я просто приходила і намагалася з ними контактувати", - зазначила Клітіна.

За її словами, вона не розуміє, чому людям цікаво спостерігати за суперечками політиків, а не за тим, як вони обговорюють важливі питання.

"Я не розумію, як інопланетянин, чому людям цікаво дивитися на те, як вони принижують один одного, чому вони не обговорюють проблеми екології, наприклад, чому вони не звертають уваги на те, що по суті знищують своє середовище проживання, і від цього гинуть як мухи. А політичні проститути? Так я знаю, що в Росії теж повно політичних проститутів, не дарма така кличка у вашого лідера головного. я не буду відповідати тим же. у мене є пару коментарів важливих, на мій погляд, які я розміщу на своїй сторінці в Facebook або Instagram", - додала Клітіна.

Як повідомляв APnews раніше, Олександра Клітіна заявила про створення своєї партії і повідомила, що її вже звільнили з Державного космічного агентства України заднім числом.

Новини партнерів

Зеленський скасував кримінальну відповідальність за п'яне водіння
Глава НБУ Смолій розповів, хто та як на нього "політично тиснув"