"Ференцварош" - "Динамо" 2:2. Українці в меншості упустили перемогу

Команди обмінялися двома забитими м'ячами в кожному з таймів.

У другому турі групового етапу Ліги Чемпіонів зустрічалися "Динамо" і "Ференцварош". На стадіоні "Гроупама Арена" Мірча Луческу знову зустрічався з Сергієм Ребровим. Редакція Apnews розповість про те, як розвивалися події в матчі.

Ференцварош: Дібус, Гейстера - Ковачевич (Двалі, 86) - Блажіч - Ловренчіч (Ботка, 86), Харатін (Лаідуні, 65) - Сомаліа, Нгуен - Шигера (Мак, 73) - Зубков, Ісаел (Болі, 73).

Динамо: Бойко, Караваєв - Попов - Забарний - Кендзьора, Сидорчук (видалення, 85) - Шапаренко (Белуце, 89) - Буяльський (Гармаш, 81), Де Пена - Циганков (Родрігес, 90), Супряга (Вербич, 89).

Обидві команди в першому турі синхронно програли, причому без шансів, несомтря на різницю в кількості пропущених голів. Тому саме в очних матчах "Динамо" і "Ференцварош" повинні будуть вирішити, хто продовжить євросезон в Лізі Європи, а хто зосередиться на чемпіонаті.

І з перших хвилин гравці "Динамо" показали, яка команда є фаворитом зустрічі. "Фраді", звичайно, періодами забирав м'яч собі і навіть вибив 52% контролю м'яча і цілих шість ударів. Але у "Динамо" ударів на один більше, а по ударам у ворота рахунок 3: 1 на користь киян.

Відкрити рахунок, кияни, втім, змогли тільки з пенальті. Ігор Харатін вкрай невдало зіграв рукою в своїй штрафній, а Віктор Циганков на класі розібрався з Дібусом. А через трохи більше ніж 10 хвилин "Динамо" подвоїло свою перевагу. Киянам вдалася зразкова атака після помилки господарів з прострілом Кендзьора і пасом уздовж воріт від Буяльського. Замкнув цей пас Карлос Де Піна і на перерву команди пішли за рахунку 0: 2.

Старт другого тайму "Динамо" повністю залишило за собою, прибравши м'яч до ніг і вступаючи в контрпрессінг при будь втрати. Однак саме в другому таймі "Фраді" змогла відіграти один м'яч. Олександр Зубков на кордоні штрафний спробував віддати пас вглиб, але спроба не вдалася. Українець, втім, знову опинився з м'ячем. Його другий пас виявився вдалішим, а Токмак в центрі штрафного прошив Бойко.

І коли здавалося, що "Динамо" зможе довести справу до мінімальної перемоги, грубо в центрі поля зіграв Сидорчук. Для капітана киян жовта картка стала другою, і він покинув поле. А за пару хвилин до кінця матчу розіграш штрафного закінчився голом вийшов на заміну Франка Болі. У додатковий час ближче до третього м'яча були саме угорці, але матч закінчився внічию.

А ми відзначимо, що перший гол у цьому матчі став 1500-м для українських команд в єврокубках. Це досягнення на свій рахунок записав головний талант "Динамо" Віктор Циганков.