"Феофанія" забита хворими з COVID-19. Палати в лікарні, де лікується Зеленський, коштують від 7 800 грн на добу

"Феофанія" забита хворими з COVID-19. Палати в лікарні, де лікується Зеленський, коштують від 7 800 грн на добу
Ексклюзив
Читать на русском

Ми з'ясували, скільки коштують медичні послуги у "Феофанії".

Мінімальна добова вартість палати у "Феофанії", де лікуються від COVID-19 президент Володимир Зеленський і глава Офісу президента Андрій Єрмак, складає 7 800 гривень.

Про це в коментарі редакції APnews повідомили у відділі комунікації "Феофанії".

Варто зазначити, що реальна вартість палат, в яких ізольовані перші обличчя держави, ймовірно, значно вища, адже лікарня виділила спеціально облаштований кабінет для проведення нарад та боксовану палату зі спецзв'язком.

"Вартість перебування за добу коштує 7800 грн, але можуть бути витрати, які оплачуються додатково.

Про додаткові витрати і орієнтовну кількість днів перебування в лікарні Вас повідомить лікар на консультації і назве орієнтовну суму лікування", - зазначили у відділі комунікації.

Також ми з'ясували, скільки коштують медичні послуги у "Феофанії".

Так, що стосується виявлення коронавірусної хвороби у пацієнтів, то швидкий тест на 2019-n COV, SARS-CoV-2 коштує 500 гривень, що є порівняно адекватною ціною. Варто зазначити, що згідно з протоколом дій при лікуванні і обстеженні хворих на COVID-19, тест на виявлення інфекції роблять щоденно.

Серед інших вартість послуг складає:

  • Консультації лікарів у різних напрямах вартує від 330 гривень до 3000 гривень. Ціни коливаються в залежності від кваліфікації лікарів. Найбільше коштують консультації онколікарів.
  • Зробити аналіз крові буде коштувати від 5 до 108 гривень, в залежності від типу дослідження. Найдорожчим є аналіз на визначення в'язкості крові.
  • Операції, що проводить ЛОР-лікар, коштують від 105 до 215 гривень. Зокрема, йдеться про видалення новоутвореть, сторонніх предметів та ультразвукову і радіочастотну вазотомію носових раковин.
  • Рентгенографія у "Феофанії" коштує від 300 до 800 грн, в залежності від області тіла, яку необхідно дослідити.
  • МРТ (магнітно-резонансна томографія) коштує 2200 грн.
  • Вартість рентгенологічних досліджень становить від 200 до 600 грн.
  • Ультразвукове дослідження, в залежності від органів, коштує від 75 до 500 грн. Найдорожче вартує комплексне дослідження печінки, жовчного міхура, підшлункової залози, нирки і селезінки, а також обстеження жінок при вагітності.

Найбільш дороговартісними медпослугами є позитронно-емісійна томографія та комп’ютерна томографія (ПЕТ-КТ). Так, в залежності від виду КТ, вартість послуги коливається від 4700 грн до 11 700 грн.

КТ – один з ключових методів діагностики внутрішніх органів і систем.

Також у "Феофанії" можна зробити контурну пластику обличчя. Варто зазначити, що ціни достатньо демократичні. Так, контурна пластика лоба та брів, як і губ, перенісся, коштує 469 грн (з ПДВ).

Всі ін'єкції ботоксу коштують 356 грн (з ПДВ).

Варто зазначити, що допомога медпрацівників, яка здійснюється вдома у пацієнта, в залежності від часу, оцінюється від 565 до 955 грн.

Наразі у "Феофанії", де лікується Володимир Зеленський, наразі немає жодного вільного місця для хворого на COVID-19. Принаймні, про це нам повідомили у відділі комунікації.

"Зараз лікарня не може прийняти пацієнта з Ковід-19. В лікарні обмежена кількість місць для госпіталізації пацієнтів з Ковід-19. На даний час всі місця зайняті”, - наголосили у "Феофанії".

Як повідомляв APnews, в ОП розповіли, де саме ізолювали хворих COVID-19 Зеленського і Єрмака.

Новини партнерів

У Зеленського підтримали посилення влади президента в Україні
Нардеп "Слуги народу" прийшла в Раду в коштовностях за 400000 гривень