Фейл року в Росії: чиновники видалили всі дані про допінг крім пошукового запиту "як видалити дані"

Фейл року в Росії: чиновники видалили всі дані про допінг крім пошукового запиту "як видалити дані"
Читать на русском

Спроба росіян знову стати членами Всесвітньої легкоатлетичної асоціації завершилася не найліпшим чином.

Всеросійська федерація легкої атлетики відчайдушно намагається відновити своє членство у Світовій організації легкоатлетичної асоціації (World Athletics). Однак для початку росіянам потрібно довести, що тепер їх організація чиста від допінгових скандалів. Виходить це у них не дуже. Про це APnews повідомляє з посиланням на VG.no.

Глава робочої групи World Athletics Руне Андерсен розповів про те, як пройшла перевірка в ВФЛА. За словами спортивного чиновника, його вже не дивують допінгові скандали. "Але трохи несподівано, що російський допінговий скандал зайшов так далеко. Всі ці підміни допінг-проб, дірки в стіні лабораторії в Сочі", - розповів Андерсен.

При цьому під час перевірки ВФЛА, в World Athletics використовували методи розслідування, якими користувалися в WADA. Зокрема, у всіх співробітників ВФЛА перевірили телефони і комп'ютери. За словами Андерсена, російські думали, що видалили всі дані. Однак один з керівників видалив все, крім останнього пошукового запиту - "Як видалити всі дані?".

Читайте також:

Новини партнерів

Посадили в автобус і повезли. З'явилося відео викрадення соратниці Тіхановської
"Ти взагалі як, з мізками дружиш?": у коледжі в Києві викладачка кричала та принижувала студента