Федоров розповів, навіщо в "Дії" запустили опитування українців

Федоров розповів, навіщо в "Дії" запустили опитування українців
Читать на русском

Зараз опитування будуть проводитись з приводу розвитку цифрової держави. Але згодом й інші міністерства можуть задавати питання

Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров розповів, навіщо в "Дії" запустили таку функцію як опитування. За його словами, це допоможе уряду взаємодіяти із суспільством.

Про це APnews пише з посиланням на інтерв’ю Федорова "РБК-Україна".

Він розповів, що українців спочатку опитували через петиції чи у соцмережах. Там вони часто підказували корисні речі, як от прибрати опцію видалення COVID-сертифіката.

"Завдяки цьому ми зрозуміли, як це працює і як можна поліпшити в законодавстві. На одному з бордів прийняли рішення створити опитування. Це дозволить взаємодіяти з користувачами Дія", - розповів він.

Додавши, що сьогодні застосунком користується 14 мільйонів людей. І запуск таких опитувань дозволить уряду отримувати зворотній зв’язок від українців щодо своєї роботи.

За його словами, зараз опитування будуть проводитись з приводу розвитку цифрової держави. Але згодом й інші міністерства можуть задавати питання через Дію, нормативно це вже врегулювали.

APnews писав, що у "Дії" з'явилися два перших опитування для українців. Перше опитування стосується цифрових послуг, а друге - нової президентської програми.

Новини партнерів

Готував теракт у Запорізькій області, завербувавши копа: суд засудив бойовика "ДНР" до 10 років в'язниці
Посли країн ЄС схвалили надання Україні 1,2 млрд євро макрофінансової допомоги