Федерація хокею України зняла з чемпіонату чинного переможця "Донбас" та ХК "Краматорськ"

Федерація хокею України зняла з чемпіонату чинного переможця "Донбас" та ХК "Краматорськ"
Читать на русском

Клуби порушили розпорядження федерації, випустивши на кригу дискваліфікованих гравців.

Дисциплінарний комітет Федерації хокею України ухвалив зняти з розіграшу чемпіонату України хокейні клуби "Донбас" та "Краматорськ". Про це повідомляє APnews з посиланням на прес-службу ФХУ.

Формальною причиною для такого рішення стало те, що зазначені клуби тричі випускали на лід гравців, які мали відбувати дискваліфікацію, накладену Федерацією. Цю дискваліфікацію хокеїсти отримали після того, як залишили розташування збірної України.

Своєю чергою гравці покинули збірну через те, що "Донбас" та "Краматорськ" відкликали своїх гравців. В результаті ФХУ ухвалила рішення заборонити спортсменам брати участь в офіційних змаганнях на час розслідування у справі зриву підготовки національних збірних до чемпіонатів світу-2022 у дивізіоні 1В.

Йдеться про гравців "Донбасу" Філіппе Пангелова-Юлдашева, Віталія Андрейківа, Олександра Пересунько, Ілля Коренчука, Микита Буценко та Віктора Захарова, а також гравця «Краматорська» Павла .

Зазначимо, що "Донбас" наразі є чинним чемпіоном країни. Також обом клубам загрожує міжнародна ізоляція, але вони можуть оскаржити це рішення ФХУ.

Раніше APnews повідомляв, що в українському хокеї вибухнув скандал через расистський жест під час матчу. Гравця, який показав цей жест, одразу ж вилучили з льоду.

Новини партнерів

В Україні змінили правила "жовтої" карантинної зони: нещепленим буде ще складніше
Нацгвардії і ДПС виділили 175 млн гривень на захист українського кордону від "нелегалів" з Білорусі