Федерація хокею України зі скандалом вибрала нового президента

Федерація хокею України зі скандалом вибрала нового президента
Читать на русском

До цього Зубко чотири роки був віце-президентом ФХУ.

На Генеральному конгресі Федерації хокею України пройшли вибори президента. Перемогу здобув Георгій Зубко, про що APnews повідомляє з посиланням на офіційний сайт громадської організації.

Раніше Зубко займав посаду віце-президента організації. У нього в активі 31 голос при всього одному делегаті, який утримався від голосування. Раніше Зубко з 2016-го року займав пост віце-президента ФХУ.

За цей час на рахунку у Зубка - головування в організаційних комітетах з проведення в Україні чемпіонату світу з хокею серед чоловіків 2017-го року, юніорського чемпіонату світу 2018-го року і молодіжного чемпіонату світу 2020-го року.

При цьому найбільше ці вибори прославилися завдяки скандалу. Справа в тому, що Зубко виявився єдиним кандидатом на пост - екс-хокеїста Олексія Житника до виборів не допустили.

Також ми повідомляли, що проти президента ФХУ Анатолія Брезвіна збунтувалися багато українських хокеїстів. Так, відкритий лист президенту Зеленському, прем'єр-міністру Шмигаль та голові НОК Сергію Бубці підписали чемпіони світу та обладаетлі Кубка Стенлі.

Новини партнерів

Увірвався до операційної та напав на лікарів: у Києві чоловік з гітарою влаштував п'яний дебош
НАБУ підозрює заступника глави ОП Татарова у корупції: йому "світить" 8 років в'язниці