Фарс та політичний піар: Качура прокоментував скандал з Фокіним на комітеті Ради

Фарс та політичний піар: Качура прокоментував скандал з Фокіним на комітеті Ради
Ексклюзив
Читать на русском

Олександр Качура зазначив, що нардеп Микола Тищенко не розглядався як кандидата в ТКГ від України

Ситуація, яка склалася під час засідання комітету Верховної Ради, навколо Вітольда Фокіна - фарс і політичний піар деяких партій. Про це народний депутат від "Слуги народу" Олександр Качура розповів журналісту APnews.

"На вчорашній зустрічі з Фокіним я його попросив, щоб він поділяв свою особисту позицію і позицію як делегата ТКГ, а також щоб у нас відбувалася комунікація з парламентом. Навіть якщо вони про щось домовляться, то закони буде приймати парламент. Повинна бути одна загальна позиція України в переговорному процесі", - зазначив нардеп.

При цьому він вказав, що в комітеті парламенту відбувався фарс.

"У комітеті вчора відбувався повний фарс, тому що постанова, яку винесли на голосування, не було в порядку денному. Перший заступник глав комітету Лозинський вів вчора засідання і за п'ять хвилин до кінця було поставлено на голосування постанову, в якому Фокіна визнають державним зрадником і засуджують його. По-перше, це суперечить регламенту. Цього не було в порядку денному. По-друге, в той момент, коли приймалося псевдорішення по Фокіну не було необхідної кількості депутатів. Спочатку було 16, потім три депутати заявили, в тому числі і я, що не будемо брати в цьому участь, ми покинули комітет і залишилося 13 нардепів, а для кворуму необхідно 14. Крім того, був відсутній секретар комітету і незрозуміло, хто вів протокол. це рішення нелегітимне, це фарс, воно порушує регламент і Конституцію України. Я розумію, що деяким партіям потрібен піар ...", - пояснив Качура.

При цьому він вказав, що насправді нардеп Микола Тищенко не розглядався як кандидата в ТКГ від України та й сьогодні не розглядається входження Тищенко в будь-якої конфігурації в мирний процес.

Як раніше повідомляв APnews, Вітольд Фокін на засіданні комітету Верховної Ради заявив, що не бачив доказів війни на Донбасі між Росією і Україною. Після цього з'явилася заява глав МВС Арсена Авакова, який закликав виключити Фокіна з української делегації в ТКГ. Схожу заяву зробив і керівник Офісу президента Андрій Єрмак.

"Ударився головою, був у відключці": єдиний курсант, який вижив в катастрофі Ан-26, розповів про авіатрощу
Еліна Світоліна насилу пройшла в наступний раунд Ролан Гаррос

Новини партнерів