Фактор Медведчука вирішує все більше, викликаючи довіру українців - Мулик про вибори в Кривому Розі

Фактор Медведчука вирішує все більше, викликаючи довіру українців - Мулик про вибори в Кривому Розі
Читать на русском

Владислав Мулик зазначив, що кандидат від "Слуги народу" програв на виборах в рідному місті президента Володимира Зеленського

В країні визначився новий лідер майбутніх виборчих кампаній - фактор Медведчука вирішує все більше, викликаючи довіру українців. Про це повідомляють Вести з посиланням на політичного оглядача Владислава Мулик, який прокоментував результати виборів мера Кривого Рогу.

"У рідному для Володимира Олександровича місті - Кривому Розі, кандидат від влади Дмитро Шевчик без шансів програв висуванцю ОПЗЖ Костянтину Павлову на виборах мера міста. При максимальній підтримці адмінресурсу та фінансів Р. Л. Ахметова.

Про що це свідчить? Перше - що українці, навіть земляки президента, розчаровані політикою влади. Друге - в країні визначився новий лідер майбутніх виборчих кампаній - фактор Медведчука вирішує все більше, викликаючи довіру українців.

На малій батьківщині президента його завжди любили та завжди з ним рахувалися. Адже "свій хлопець" він перш за все для них, для місцевих "компатріотів", вибачте за поганий французький. І вже тільки потім він свій - для всієї країни. І це перший урок для Зеленського. І перший важливий підсумок перших півтора року президентства: якщо риба гниє з голови, то президент втрачає рейтинг з того міста, який пам'ятає його ще пацаном.

А якщо рейтинг втрачає президент, то і його політична сила також. Це, так би мовити, за замовчуванням. Втім, "слуги народу" і так не блищали на місцевих виборах. Це прямий наслідок того провалу, який ця влада показала за півтора року.

Так що наступний урок: на одному бренді команда президента більше не перемагає. Ще недавно досить було бути більш-менш "зеленим", і золотий ключик вже лежав у тебе в кишені. Зараз концепція змінилася, і "ключики" за один популізм вже не роздають. І навіть підтримка олігарха Ахметова даний розклад не скасовує ".

"Працювати треба, друзі, а не плескати крилами. Та й брати до уваги суперників, звичайно ж. Шапкозакидництво теж не спрацьовує - і це урок номер три. Особистий бренд Віктора Медведчука переважив впізнаваність Зеленського та гроші Ахметова. І батьківщина президента сказала: "Стоп". Чи зробить висновок її блудний київський син? Ось це - питання питань. Відповідай Те на нього, пане Президенте", - зазначив Мулик.

Рубрика данного матеріалу не модерується редакцією. Редакція не поділяє позиції блогерів і не несе відповідальності за достовірність викладених ними фактів і позицій.

Новини партнерів

В Україні через ожеледицю сталося майже 1500 ДТП: понад 100 постраждалих
У РФ смертник підірвався біля будівлі ФСБ, є постраждалі