Фахівці лабораторії знайшли промислову хімречовину в організмі Навального

Фахівці лабораторії знайшли промислову хімречовину в організмі Навального
Читать на русском

Згідно з інформацією УМВС, під час проведення таких досліджень неможливо встановити концентрацію хімічної речовини

В організмі російського опозиційного політика Олексія Навального знайшли хімічну речовину, яка належить до промислових. Про це повідомляє APnews з посиланням на прес-службу УМВС РФ в Омській області.

"Фахівцями хімічної лабораторії УМВС Росії по Омській області були проведені дослідження змивів з одягу, рук, нігтів, волосся О. Навального... Хромотографічне дослідження показало наявність речовини "2-етилгексил дифенил фосфат“, яка належить до промислових хімічних речовин", - йдеться у повідомленні.

Згідно з інформацією УМВС, під час проведення таких досліджень неможливо встановити концентрацію хімічної речовини.

"Оскільки ця речовина як пластифікатор додається в полімери для підвищення еластичності, то не виключено, що в поверхневих змивах вона могло опинитися через контакт О. Навального з подібними предметами, наприклад, через пластиковий стаканчик. Інформація про виявлення цього хімічного компонента відразу була повідомлена лікарям", - додали в УМВС.

Як повідомляв APnews раніше, дружина російського опозиційного політика Олексія Навального Юлія звернулась до президента країни Володимира Путіна з вимогою дозволити перевезти її чоловіка на лікування в Німеччину.

Новини партнерів

"Стрімкий старт та резонансні розслідування": НАБУ прокоментувало звільнення Холодницького
У поліції розповіли про найбільш "аномальну" швидкість порушників на дорогах України