Євросоюз про закон КНР щодо Гонконгу: готовність дотримуватись зобов'язань під питанням

Євросоюз про закон КНР щодо Гонконгу: готовність дотримуватись зобов'язань під питанням
Читать на русском

Верховний представник Європейського союзу вказав, що рішення ставить під питання готовність Китайської Народної Республіки дотримуватися своїх міжнародних зобов’язань

Представники Європейського союзу висловили стурбованість через закон Китайської Національної Республіки про національну безпеку Гонконгу. Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву верховного представника Євросоюзу із закордонних справ і політики безпеки Жозепа Борреля.

"ЄС висловлює серйозну занепокоєність кроками, до яких вдався Китай 28 травня, і які не відповідають його міжнародним зобов’язанням (Спільній китайсько-британській декларації від 1984 року) щодо Основного закону Гонконгу. Це може серйозно підірвати принцип "одна країна - дві системи" та високий рівень автономії спеціального адміністративного регіону Гонконг", - заявив Жозеп Боррель.

Верховний представник Європейського союзу вказав, що таке рішення ставить під питання готовність Китайської Народної Республіки дотримуватися своїх міжнародних зобов’язань.

"Ми будемо підіймати це питання у нашому подальшому діалозі", - підкреслив Боррель.

Як повідомляв APnews раніше, у Китайській Народній Республіці парламент ухвалив скандальний закон про національну безпеку Гонконгу.

Новини партнерів

З 1 червня в метро введуть нові обмеження. Як киян змусять дотримуватися дистанції
Конфлікт між двома великими компаніями: поліція розповіла, що не поділили учасники стрілянини у Броварах