Євросоюз виключив із санкційного списку Азарова та Ставицького

Микола Азаров
Читать на русском

Миколу Азарова та Едуарда Ставицького виключено з переліку фізичних та юридичних осіб, які перебувають під дією санкцій.

Рішення Ради Європейського Союзу про зняття санкцій з колишнього прем'єр-міністра Миколи Азарова і екс-міністра енергетики та вугільної промисловості Едуарда Ставицького набуло чинності у п'ятницю, 6 березня. Відповідне рішення було оприлюднено в офіційному журналі ЄС.

Згідно з текстом рішення, з переліку фізичних та юридичних осіб, які перебувають під санкціями, вилучено Миколу Азарова та Едуарда Ставицького.

Наразі, під дією санкцій ЄС, запроваджених у 2014 році за незаконне привласнення державних коштів України або за зловживання службовим становищем, залишаються ще десять колишніх українських тип-чиновників.

Серед цих топ-10: Віктор та Олександр Януковичі, Віталій Захарченко, Віктор та Артем Пшонки, Віктор Ратушняк, Сергій Курченко, Дмитро Табачник, Сергій Арбузов та Олександр Клименко. Санкції щодо них продовжені до 6 березня 2021 року.

Зазначається, що за останні роки Євросоюз почав знімати обмеження з чиновників часів президентства Януковича через недостатні докази проти них від українського слідства.

Як повідомляв APNews, ЄС виключить з санкційного списку Азарова, Ставицького та Януковича-молодшого.

Новини партнерів

Уманський заявив про продовження активної роботи з МВФ щодо програм
У МОЗ повідомили про відновлення санепідемслужби в Україні