Європарламент переніс засідання щодо "мінських угод" через загрозу Covid-19

Давид Сассолі
Читать на русском

Пленарне засідання на наступному тижні проводитиметься виключно в Брюсселі.

Пленарне засідання Європейського парламенту на наступному тижні перенесли в Брюссель зі Страсбурга через ситуацію з китайською інфекцією COVID-19 в Європі. Зокрема, це торкнеться розгляду питання про реалізацію "мінських угод". Про це повідомив президент Європарламенту Давид Сассолі в офіційній заяві, передає ЄП.

У повідомленні йдеться, що Сассолі отримав оновлений звіт від медслужби Європарламенту про еволюцію коронавірусу, де говориться що загроза для

здоров’є людей є значно вищою, якщо засідання все ж відбудеться.

"Сьогодні о 18:00 я отримав оновлений звіт від медичної служби Європейського парламенту про еволюцію COVID-19, в якому говориться, що ризики для здоров'я вважаються значно вищими, якщо на наступному тижні в Страсбурзі відбудеться пленарне засідання парламенту. На підставі цієї оцінки через форс-мажорні обставини я вирішив, що відсутні необхідні умови безпеки для звичайного переміщення Європейського парламенту в Страсбург для пленарного засідання на наступному тижні", - говориться у заяві.

Сассолі зазначив, що поінформував французьку владу і подякував їм за співпрацю.

"Пленарне засідання буде проводитися виключно в Брюсселі. Парламент зобов'язується перенести пленарне засідання у Страсбурзі відповідно до договорів", - йдеться у тексті заяви.

Як повідомляв APNews, депутат французького парламенту заразився коронавірусом.

Новини партнерів

Науковці вважають, що від коронавірусу можуть загинути 15 млн осіб
У Зеленського прокоментували скандальну заяву Шмигаля щодо води в АР Крим